Stadium: Stadion Miejski im Zlotej Jedenastki Round: 2
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Погонь Щецин - Женщины | 16 | 3 | 3 | 63 : 16 | 51 | ||
2 | ФК Катовице - Женщины | 16 | 3 | 3 | 50 : 17 | 51 | ||
3 | Чарний Сосновец - Женщины | 14 | 4 | 4 | 55 : 22 | 46 | ||
4 | ФК СМС Лодзь - Женщины | 13 | 5 | 4 | 47 : 19 | 44 | ||
5 | АПЛГ Гданьск - Женщины | 11 | 2 | 9 | 30 : 29 | 35 | ||
6 | Гурник Ленчна - Женщины | 9 | 4 | 9 | 34 : 29 | 31 | ||
7 | Шлёнск Вроцлав - Женщины | 9 | 4 | 9 | 41 : 36 | 31 | ||
8 | Погонь Тчев - Женщины | 6 | 4 | 12 | 29 : 65 | 22 | ||
9 | Рекорд Бельско-Бяла - Женщины | 5 | 4 | 13 | 23 : 41 | 19 | ||
10 | Стомиль Ольштын - Женщины | 5 | 1 | 16 | 15 : 54 | 16 | ||
11 | АЗС УЙ Краков - Женщины | 3 | 6 | 13 | 26 : 46 | 15 | ||
12 | Медык Конин - Женщины | 4 | 2 | 16 | 24 : 63 | 14 |
Champions League Qualification | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК Катовице - Женщины | 11 | 0 | 0 | 28 : 5 | 33 | ||
2 | ФК СМС Лодзь - Женщины | 9 | 1 | 1 | 26 : 7 | 28 | ||
3 | Чарний Сосновец - Женщины | 8 | 3 | 0 | 31 : 8 | 27 | ||
4 | Погонь Щецин - Женщины | 7 | 2 | 2 | 27 : 8 | 23 | ||
5 | АПЛГ Гданьск - Женщины | 6 | 1 | 3 | 16 : 13 | 19 | ||
6 | Шлёнск Вроцлав - Женщины | 5 | 3 | 3 | 22 : 15 | 18 | ||
7 | Гурник Ленчна - Женщины | 5 | 1 | 5 | 15 : 14 | 16 | ||
8 | АЗС УЙ Краков - Женщины | 3 | 4 | 5 | 18 : 21 | 13 | ||
9 | Погонь Тчев - Женщины | 3 | 3 | 5 | 17 : 36 | 12 | ||
10 | Рекорд Бельско-Бяла - Женщины | 3 | 2 | 6 | 11 : 18 | 11 | ||
11 | Медык Конин - Женщины | 3 | 1 | 7 | 18 : 29 | 10 | ||
12 | Стомиль Ольштын - Женщины | 3 | 0 | 8 | 5 : 29 | 9 |
Champions League Qualification | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Погонь Щецин - Женщины | 9 | 1 | 1 | 36 : 8 | 28 | ||
2 | Чарний Сосновец - Женщины | 6 | 1 | 4 | 24 : 14 | 19 | ||
3 | ФК Катовице - Женщины | 5 | 3 | 3 | 22 : 12 | 18 | ||
4 | ФК СМС Лодзь - Женщины | 4 | 4 | 3 | 21 : 12 | 16 | ||
5 | АПЛГ Гданьск - Женщины | 5 | 1 | 6 | 14 : 16 | 16 | ||
6 | Гурник Ленчна - Женщины | 4 | 3 | 4 | 19 : 15 | 15 | ||
7 | Шлёнск Вроцлав - Женщины | 4 | 1 | 6 | 19 : 21 | 13 | ||
8 | Погонь Тчев - Женщины | 3 | 1 | 7 | 12 : 29 | 10 | ||
9 | Рекорд Бельско-Бяла - Женщины | 2 | 2 | 7 | 12 : 23 | 8 | ||
10 | Стомиль Ольштын - Женщины | 2 | 1 | 8 | 10 : 25 | 7 | ||
11 | Медык Конин - Женщины | 1 | 1 | 9 | 6 : 34 | 4 | ||
12 | АЗС УЙ Краков - Женщины | 0 | 2 | 8 | 8 : 25 | 2 |
Champions League Qualification | |
Relegation |